Son Trava

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Polityka zwrotów

1. Przed wysyłką zwrotną w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia napisz wiadomość na contact@sontrava.com i podaj numer zamówienia oraz Twoje imię i nazwisko.

2. Upewnij się, że produkt nie posiada śladów użytkowania i prania, a wszystkie etykiety i papierowe metki są w oryginalnym stanie. Pamiętaj, że zwrócone produkty bez nienaruszonych etykiet i metek lub otrzymane później niż 14 dni od daty zakupu nie będą akceptowane.

3. Aby ograniczyć ilość odpadów do minimum, w miarę możliwości użyj naszego oryginalnego opakowania, a paczkę prześlij do nas na koszt własny za pośrednictwem dowolnej usługi kurierskiej. Nie zapomnij poinformować nas o numerze przesyłki do bieżącego sprawdzania przebiegu zwrotu.

Zwrot za pośrednictwem wybranego przewoźnika zaadresuj na:

SON TRAVA

ul. Podchorążych 25/8 00-721 Warszawa Polska

4. Po otrzymaniu przesyłki wyślemy Ci wiadomość e-mail. Po zatwierdzeniu procesu otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Używamy tych samych metod płatności, które wybrano w pierwotnej transakcji. Zwrot środków może potrwać 1-2 tygodnie. Pamiętaj, że opłaty za wysyłkę i uiszczone opłaty dodatkowe (np. stanowe, celne, VAT) za zwrot lub wymianę produktu nie podlegają zwrotowi, chyba, że towar posiada wadę.

Zasady wysyłki

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich oraz Poczty Polskiej. Czas dostawy na terenie Polski wynosi 2-4 dni robocze, a do pozostałych krajów Unii Europejskiej do 6 dni. Uwaga: wysyłka w pozostałe regiony świata może potrwać dłużej, w zależności od warunków celnych każdego z krajów. Czas dostawy należy liczyć od pierwszego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z numerem przesyłki, co pozwoli Ci na bieżące śledzenie przebiegu dostawy.

O sprzedającym

Członek od 2020

Son Trava to polska marka ubrań leisurewear, czyli odzieży rekreacyjnej. Została założona w 2017 roku przez Victorię Kapriz, projektantkę pochodzącą z rosyjskiego wybrzeża nad Morzem Czarnym. Stąd właśnie „son trava”, czyli „śpiąca trawa”. Bo nasze projekty idealnie sprawdzają się tak podczas snu, jak i przyjemnych czynności wykonywanych dookoła domu, gdzie człowiek styka się z naturą.