Naken

Bangkok, Bangkok (Thailand)

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Popularne produkty

Promocja
1 505,00 zł 1 145,00 zł
Polityka zwrotów

RETURN POLICY

 

ZWROTY ODZIEŻY I ZWROTY GOTÓWKI
 
Mamy nadzieję, że pokochasz nasze produkty, ale jeśli coś jest nie tak, masz 14 dni na zwrot od pierwotnie otrzymanej daty.
 
Zwrócimy Ci pełny zwrot kosztów przy użyciu tej samej metody, której użyłeś do zapłaty w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconych produktów w naszym magazynie.
 
Prosimy o zwracanie przedmiotów w czystości (bez dezodorantów, plam z perfum lub makijażu), nienoszonych i posiadanie wszystkich metek oraz oryginalnego opakowania.
 
Buty należy zwrócić wraz z oryginalnymi pudełkami. Stroje kąpielowe i bielizna nie podlegają zwrotowi.
 
Brak opcji zwrotu odzieży i zwrotu pieniędzy dla wszystkich przedmiotów z WYPRZEDAŻY, lecz można je wymienić na inny rozmiar z tego samego modelu i koloru. Jeśli nowy żądany rozmiar jest niedostępny, klient musi zachować oryginalny produkt i nie ma prawa żądać zwrotu pieniędzy.
 
Wszelkie wadliwe produkty można zwrócić. Wszelkie przedmioty, które nie są wadliwe, a które nie są w stanie odpowiednim do odsprzedaży (tj. zużyte, uprane, zabrudzone lub uszkodzone), nie zostaną zwrócone i zostaną odesłane do Ciebie. Opłata za wysyłkę międzynarodową zostanie naliczona. Jeśli klienci odmówią uiszczenia opłaty pocztowej, Naken ma prawo nie zwracać pieniędzy za to zamówienie.
 
Należy pamiętać, że klienci muszą ponosić odpowiedzialność za własne przesyłki zwrotne i wszelkie opłaty celne; taryfy celne, podatki, cła i opłaty przywozowe.
 
 JAKIEKOLWIEK PRODUKTY deportowane przez Urząd Celny i Akcyzowy lub odmówione przez Ciebie w żadnym wypadku NIE podlegają ZWROTOWI.
 
 

Zasady wysyłki

Produkty są wysyłane w ciągu 24–48 godzin po zrealizowaniu płatności. Wszystkie zamówienia po piątku 15:00 czasu Bangkoku (GMT + 7) i weekend będą wysyłane w poniedziałek.
 

O sprzedającym

Członek od 2020

CONCEPT
Wprowadzanie nowoczesnych wzorów inspirowanych Skandynawią to nasza filozofia.
 
O NAS
Pochodzimy z Bangkoku. Naken to internetowy sklep odzieżowy dla wyrafinowanych kobiet, które szukają jakości w rzemiośle ze współczesnym skandynawskim akcentem.
 
DESIGN
Stworzony dla miłośników krawiectwa. Nasze ponadczasowe projekty stały się niezbędne dla miejskiej garderoby damskiej, a nasze kolekcje misternie wykonane przy użyciu unikalnych metod i technik w celu zapewnienia wysokiej jakości odzieży.