Osjá

Phnom Penh, Phnom Penh (Cambodia)

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Popularne produkty

680,00 zł
775,00 zł
Polityka zwrotów

Niestety w tym momencie nie możemy przyjmować zwrotów.

Aby zwrócić przedmiot z Europy do Kambodży, Nabywca musiałby ponieść bardzo wysokie koszty wysyłki. Przepraszamy za niedogodności. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem, aby zaoferować naszym Klientom najlepszą możliwą obsługę.

Zasady wysyłki

Produkt zostanie wysłany w ciągu 48 godzin od momentu zakupu za pośrednictwem DHL Express, zostanie dostarczony numer śledzenia. Czas dostawy to około 3-4 dni robocze.

O sprzedającym

Członek od 2020

Osjá

Świętujemy równość i etyczny design

Marka Osjá narodziła się na styku stylu i zrównoważonego rozwoju. Wdzięczni za nasze inspirujące otoczenie w Kambodży i pragnienie stworzenia pięknej, zrównoważonej odzieży, my i nasi partnerzy wybraliśmy się w podróż, aby wypełnić tę misję. Złożony i wyszukany kunszt tkanej ręcznie bawełny na tradycyjnych drewnianych krosnach w prowincji Takéo został niestety porzucony i zapomniany, zastąpiony przez światowe marki i modne ubrania.

Osjá dąży do ponownego wprowadzenia wysoce wyspecjalizowanego kunsztu w połączeniu z inspirowanym, współczesnym wzornictwem wysokiej jakości. Nasza marka, nazwana od khmerskiego słowa „wspaniały”, oznacza równość w globalnym przemyśle odzieżowym, uczciwe wynagrodzenie i etyczne względy ochrony środowiska. Wszystkie ubrania wykonane są w 100% z naturalnych tkanin i barwników.

Rób dobre uczynki. Wyglądaj dobrze. Czuj się dobrze.

Z miłością,

Osjá