MYSELFCODE

Częstochowa, slaskie (Polska)

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Popularne produkty

Polityka zwrotów

Zgodnie z przepisami Prawa Konsumenta (Regulacje dotyczące umów zawieranych na odległość i poza lokalem przedsiębiorstwa zawiera ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DzU 2014, poz.827):

  • Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  • Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.
  • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy poprzez przesłanie wypełnionego formularza dostępnego na naszej stronie na adres info@myselfcode.com
  • Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  • Zwrotu produktu można dokonać jedynie kiedy produkt ma oryginalne metki i nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania.
  • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. sukienka szyta na zamówienie).
  • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu koszty produktów, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym otrzymaliśmy Państwa przesyłkę zwrotną. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Zasady wysyłki

Czas wysyłki to 5 dni roboczych od zaksięgowania zapłaty.

O sprzedającym

Członek od 2020

Marka została stworzona przez dwie niezależne kobiety które stawiają na jakość, ponadczasowość oraz wygodę. 

Projekty dostosowałyśmy do potrzeb oraz stylu życia kobiet. Oversizowe modele połączone z wysoką jakością tkanin oraz kobiecością sprawiają, że każda klientka znajdzie coś dla siebie.